کاهش 8 پله سکه بهار آزادی/ همراهی سکه امامی در افت قیمت+ جدول

[ad_1]

بررسی قیمت سکه بهار آزادی و سکه امامی در ماه گذشته نشان می دهد که سکه بهار آزادی افت قیمت 8 هزار تومانی و سکه طرح جدید افت 2 هزار و 600 تومانی داشته است.

قیمت سکه بهار آزادی در خردادماه

قیمت سکه بهار آزادی طی خرداد ماه در بازه قیمتی یک میلیون و 183 هزار تومان تا یک میلیون و 172 هزار تومان در نوسان بوده است. قیمت این سکه ابتدا ماه را با بیشترین قیمت خود یعنی یک میلیون و 183 هزار تومان آغاز کرد و در 9 روز ابتدایی ماه روند کاملا نزولی به خود گرفت و رقم یک میلیون و 174 هزار تومان را برای خود رقم زد.

 

سپس 4 روز بعد از آن با افزایش قیمت به رقم یک میلیون و 180 هزار تومان رسید، مجددا سیر نزولی را در پیش گرفت و در دو روز متفاوت قیمت یک میلیون و 172 هزار تومان را تکرار کرد و در نهایت با افت و خیزهای چند روز پایانی، خرداد ماه را با قیمت یک میلیون و 175 هزار تومان به پایان رساند.

 

این نکته گفتنی است که سکه بهار آزادی در ماه گذشته افت قیمت 8 هزار تومانی داشته است.

 

 

1111.png


**سکه امامی آب رفت

 

سکه امامی در ماه گذشته طی 27 روز قیمت گذاری شد که نتیجه روند تغییر قیمت آن کاهش 2 هزار و 600 تومانی بوده در پایان ماه در مقایسه با ابتدا ماه بوده است. این سکه در ابتدا ماه به ارزش یک میلیون و 211 هزار و 550 تومان معامله شد، در طی معاملات این ماه رکورد رقم یک میلیون و 219 هزار و 500 تومان را تجربه کرد و در کمترین قیمت معامله شده رقم یک میلیون و 198 هزار و 400 تومان را به ثبت رساند.

 

نوسان قیمت سکه امامی در مقایسه با سکه بهار آزادی در ماه گذشته کمتر بوده و این سکه ثبات بیشتری پشت سر گذاشت.

 

 

*نمودارها بر حسب ریال تنظیم شده است.

 

2222.png

 

 

تهیه و تدوین : گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: میزان

 

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *